Chcete si objednat z katalogu, ale nebaví vás skladování katalogu? Potřebujete si objednat kancelářské vybavení, jako jsou kancelářská křesla, židle, stoly, konferenční židle a kancelářský spotřební materiál? Máme pro Vás něco senzačního. Jsou to virtuální katalogy v on-line verzi našich tištěných katalogů. Virtuální katalog Vám umožňuje prohlédnout si prostřednictvím internetového prohlížeče naše tištěné katalogy.
Vysvětlíme Vám to podrobněji. Pokud Vás zaujme některý produkt z virtuálního katalogu, pak stačí do vyhledávače v eschopu zadat jeho katalogové číslo a vyhledávač Vám najde třeba konkrétně konferenční židle.

Jaké výhody přináší virtuální katalog?

Je to rychlé a snadné listování katalogem stránku po stránce nebo pomocí náhledů stránek, zvětšení stránek a zobrazení na celé obrazovce, vyhledávání podle textů a katalogových čísel, tisk stránek, uložení stránek ve formátu pdf a odeslání odkazu na katalog e-mailem. Zde najdete jak konferenční židle, tak křesla, stoly, no prostě vše k úplnému vybavení Vaši kanceláře a to jen pouhým klikáním na Vašem PC.

Nezařazené