300x300-violet.png

Co dělat, když se vám nabízí možnost skvělého pronájmu kanceláří, ale jejich aktuální stav je zcela tragický? Na první pohled jasná volba, nebrat! Pokud se však zamyslíme, že je možné udělat následující kroky, které nebudou stát ani tolik, co by byl rozdíl mezi nájmem v krásných prostorách a těchto prostorách, již se volba mění na zcela jasnou!

Vymalovat
Prvním krokem je vždy vyklidit nábytek a vymalovat zdi. Pro tento volte vždy bílé stropy a teplou béžovou barvu na zdi. Přesněji řečeno mandlovou. Krásnou teplou, světlou a útulně působící barvu. Jakmile barvy zaschnou, bude vaše kancelář vypadat úplně jinak.

Nábytek
Když si v první chvíli prohlédnete původní nábytek, možná vás napadne, že starý nábytek bude lepší vyhodit a pořídit nový. Ale nevzdávejte to, vydrhněte nábytek do čista a zkuste se podívat na možnosti renovace nábytku, které nejsou složité. Určitě nábytek dokážete velmi jednoduše a efektivně opravit.

Doplňky
Není vhodné mít v kanceláři mnoho drobných doplňku. V kanceláři, která je zavalena množstvím dokumentů, je dobré mít opravdu výjimečně drobnosti. Pořiďte si raději krásné moderní obrazy, které dokreslí atmosféru těchto prostor.

To všechno udělejte před zahájením spuštění provozu vaší kanceláře. Uvidíte, že je změníte k nepoznání!

Nezařazené